Вид документа:

Автореферат дисертації

УДК:

004.421.4:519.816
Шифр: 004.4 П77
Притчин О. С. Моделі, методи та інформаційна технологія моніторингу розподілу домішок в злитках монокристалічного кремнію в процесі росту : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.06 "Інформаційні технології" / Притчин Олексій Сергійович ; М-во освіти і науки України, Кременчуц. нац. ун-т ім. М. Остроградського. – Кременчук, 2017. – 20 с.


Статистика використання: Видач: 0

Анотація:
Удосконалено модель осьового розподілу легуючої домішки в злитку кремнію, розроблена структура багатоагентної системи віртуального моніторингу
осьового розподілу легуючої домішки в процесі росту злитка, удосконалено
метод визначення осьової нерівномірності розподілу легуючої домішки в злитку кремнію, розроблено алгоритм моніторингу розподілу легуючої домішки
в злитку кремнію, розроблено алгоритм моніторингу розподілу легуючої
домішки в злитках кремнію, який забезпечує спільну роботу й координацію всіх агентів, що входять в запропоновану багатоагентну систему, удосконалено метод віртуального контролю температури в підкристальній області, заснований на регресійній моделі. Розроблено програмне забезпечення для вирішення завдання інформаційної підтримки моніторингу осьової нерівномірності розподілу легуючої домішки в процесі росту злитка кремнію та розроблено інформаційну технологію моніторингу розподілу домішки в злитках кремнію в процесі їх росту.