Вид документа:

Автореферат дисертації

УДК:

621.391
Л64
Литвинчук С. М. Розробка методик та алгоритмів вдосконалення мережі управління телекомунікаціями : автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 "Телекомунікаційні системи та мережі" / Литвинчук Сергій Миколайович ; Держ. ун-т інформ.- комунікац. технологій. – Київ, 2010. – 23 с.


Статистика використання: Видач: 0

Анотація:
Дисертацію присвячено вдосконаленню мережі управління телекомунікаціями за допомогою розроблених методик та алгоритмів.
Розроблено алгоритм комплексного вдосконалення мережі управління, що передбачає оптимізацію основних параметрів мережі управління та вдосконалення її топології.
Запропоновано новий підхід до вирішення задач визначення оптимальних маршрутів на основі зведення задачі оптимізації до вирішення задачі пошуку найкоротшого шляху у графі, ваги ребер якого є умовними векторними критеріями переваги.
Розроблено методику визначення оптимальних маршрутів та розподілу інформаційних потоків мережі управління телекомунікаціями за векторним критерієм.
Розроблено методику розрахунку пропускних здатностей мережі управліня з урахуванням ненадійності вузлів та дотриманням заданої затримки управляючої інформації в умовах обмежених та необмежених ресурсів.
Запропоновано методику розрахунку часових показників роботи сигнальних шлюзів для гетерогенних мереж нового покоління.
Впровадження розроблених концепцій та методик в системах управління сучасними телекомунікаційними мережами надасть можливість здійснювати ефективніше та досконаліше управління телекомунікаціями.